Kepler Advanced

Przedstawiamy Kepler Advanced - najnowsze, przełomowe lupy ExamVision.

Kepler Advanced to najnowsze, przełomowe lupy o zmiennym powiększeniu od ExamVision, jedyne lupy na świecie z 4 powiększeniami w 1 (3.6x, 4.5x, 5.5x, 6.4x). W lupach Kepler Advanced, jednym ruchem wybierzesz jedno z czterech powiększeń, dzięki systemowi Turn’N’Click. Pozwoli Ci to dobrać optymalne powiększenie do wykonywanej procedury.

Dla pełnego komfortu, lupy Kepler Advanced są o 20 g lższejsze niż inne lupy tego typu na rynku.

Dla kogo przeznaczone są lupy Kepler Advanced? Kepler Advanced są zaprojektowane szczególnie dla chirurgów i lekarzy dentystów z doświadczeniem pracy w lupach. Jeśli myślisz o większych powiększeniach, szukasz wszechstronnych lup najwyższej klasy, doskonałego komfortu w codziennej pracy oraz idealnej precyzji w każdej procedurze, lupy Kepler Advanced są dla Ciebie.

Cechy

 

 • Cztery powiększenia w jednych lupach: 3.6 – 4.5 – 5.5 – 6.4
  Wybierz jednym ruchem optymalne powiększenie, dzięki systemowi Turn`N´Click.
 • Niezwykle trwała budowa
  Ciesz się niezwykłą trwałością lup. Wykonane z tytanu i włókna węglowego, ze światowej klasy soczewkami.
 • Spersonalizowany kąt deklinacji oraz indywidualna odległość robocza
  Spersonalizowany kąt deklinacji aż do 40° oraz indywidualna odległość robocza w zakresie od 32 do 65 cm pozwalają na komfort pracy w ergonomicznej pozycji.
 • Waga już od 75 g
  Kepler Advanced są o ponad 20g lżejsze niż porównywalne lupy, umożliwiając wygodną całodzienną pracę. (waga dotyczy lup w oprawie Sport).
 • Zaawansowany, złożony układ pryzmatyczny Kepler Advanced
  Korzystaj z niezrównanej precyzji małych i dużych powiększeń, z pełną swobodą ruchu dzięki wyjątkowej głębi ostrości.
 • Najwyższej jakości soczewki jedno-, dwu- i wieloogniskowe (progresywne).
  Korekcja w szkłach otaczających i układzie optycznym teleskopów wykonywana na miarę na podstawie recepty z możliwością późniejszej zmiany.
 • Zaprojektowane dla najbardziej wymagających użytkowników
  Kepler Advanced są specjalnie zaprojektowane dla doświadczonych lekarzy stomatologów i chirurgów, którzy poszukują najwyższej klasy lup, o najwyższych powiększeniach.
 • Vision+Lens Protection (VLP)
  Udoskonalona powłoka znacznie zwiększa odporność na zarysowania w porównaniu do podstawowych i standardowych powłok. Wbudowany antyrefleks zapewnia większy komfort oraz ostrość obrazu, dodatkowo filtruje 99% szkodliwego światła ultrafioletowego. Specjalna powłoka ułatwia także utrzymanie lup w czystości.
 • BlueLight Protection (opcja dodatkowa)
  Najwyższa ochrona przed szkodliwym światłem niebiesko-fioletowym i promieniowaniem UV. Dostępna zarówno w lupach, jak i szkłach otaczających.
 • Kompatybilne z systemami oświetlenia LED ExamVision
  Dla osiągnięcia najlepszego efektu rekomendujemy użycie oświetlenia LED ExamVision – Focus™ Bright (6,500 K), Focus™ True (5,000 K) lub Nano Essential (6,500 K).

 

Zdjęcia

HD
HD
HD
HD

Porównanie dostępnych systemów lup