O nas

Jesteśmy wyjątkowi.
ExamVision mieści się na maleńkiej duńskiej wyspie Samsø, gdzie przy populacji zaledwie 4000 osób mamy możliwość działać inaczej. W ciągu ostatnich 15 lat uczyniliśmy z naszej wyspy jedno z niewielu miejsc na naszej planecie, które samodzielnie wytwarza całą swoją energię ze źródeł odnawialnych. W ExamVision staramy się podchodzić indywidualnie również do naszych lup. Nasze produkty są projektowane i wytwarzane z najlepszych materiałów, z najwyższą precyzją, przez ludzi, którym po prostu zależy.

ExamVision ma na celu poprawę sposobu pracy dentystów i chirurgów, aby zapewnić im lepszą jakość pracy. Dzięki zoptymalizowanej pozycji pracy nasi Klienci są bardziej zrelaksowani i szczęśliwsi w swojej pracy.

ExamVision oferuje idealne rozwiązania dla wszystkich profesjonalistów, dla których kluczowa jest precyzja. Od wielu lat ExamVision jest powszechnie uznaną marką wśród tych, którzy używają lup powiększających na zamówienie. Piękny design, optymalne powiększenia, maksymalna ostrość oraz nieporównywalna swoboda ruchu – po prostu przyjemnie w nich pracować!O nas


W Polsce będzie opiekowała się Tobą firma Getwell, której doświadczony zespół został specjalnie przeszkolony i wyposażony przez ExamVision w odpowiednie narzędzia, aby dopasować dla Ciebie idealne lupy.

Zespół Getwell doradzi Ci w temacie prawidłowej pracy w powiększeniu, ergonomii oraz odpowiedniego oświetlenia. Wiemy, jak wspólnie poprawić jakość i komfort Twojej pracy!


Nagrody


Red Dot Design Award 2019

Now the fourth Red Dot award for ExamVision – this time for Kepler Advanced! Being the world’s first loupe with four magnifications in one, Kepler Advanced sets new standards for excellent optics, functionality and good ergonomics. The user can easily switch between the four magnifications ranging from 3.6x to 6.4x. Combined with a lightweight frame and loupes manufactured from titanium and carbon fibre composite, it is the ultimate versatile all-day wear tool, weighing from only 75 grams.

See press release here.

Red Dot Award 2014

Nagroda Red Dot Design 2014

Kolejna nagroda dla ExamVision! Nasze lupy Kepler Kompakt wygrały już trzecią nagrodę Red Dot Design dla naszej firmy. Jury zauważyło, że » Ten projekt lup z sukcesem łączy w sobie doskonałe właściowości optyczne z delikatnym, eleganckim projektem opraw.« Reakcja naszych Klientów potwierdza przyznanie nagrody. Od momentu wprowadzenia lup Kepler Kompakt na rynek w 2013 r. zdobyliśmy wielu zadowolonych Klientów, którzy przeszli z długich lup pryzmatyczych na lupy Kepler Kompakt, a teraz cieszą się codziennym komfortem.

Zobacz nasze produkty na stronie Red Dot Design Award

Red Dot Award 2014

Nagroda Red Dot Design 2012

Po raz drugi produkt ExamVision został uhonorowany nagrodą Red Dot za doskonały design. W 2012 roku nasza oprawa Sport zdobyła nagrodę za wzornictwo. Jesteśmy z tego bardzo bardzo dumni i wdzięczni Red Dot za docenienie pracy jaką wykonujemy tu w Danii przy tworzeniu innowacyjnych projektów lup.

Zobacz nasze produkty na stronie Red Dot Design Award

Red Dot Award 2012

Nagroda Red Dot Design 2010

Lupy ExamVision HD TTL 2.3, dzięki wyjątkowemu i innowacyjnemu wzornictwu, zachwyciły jury jednego z najbardziej prestiżowych, międzynarodowych konkursów wzornictwa na świecie. W kategorii Red Dot award: produkt design 2010, lupy HD TTL 2.3 otrzymały znak “red dot” od jury ekspertów za wysokiej jakości projekt.

Zapoznaj się z naszym produktem na stronie Red Dot Design Award lub w informacji prasowej.

Logo Gazelle

Gazela 2009

Duńska gazeta finansowa, Børsen, sporządza co roku wykaz spółek zerejestrowanych w Danii. Ich wyniki są analizowane, a prestiżową nagrodę Gazeli otrzymują firmy o obrotach co najmniej 1 mln DKK, które w ciągu ostatnich 4 lat odnotowały ponad 100% wzrost. Jesteśmy dumni, że ExamVision od 2005 roku co roku otrzymuje nagrodę Gazeli.

Gazela 2009